Praca

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

1) Pracownik produkcji:

Oferujemy:

  • praca na pełen etat,
  • umowa o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • praca stacjonarna w Wilkowicach k. Leszna.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • dbanie o powierzone sprzęt, narzędzia,
  • brak problemów z alkoholem.

rozmowa o pracę

 2) Operator koparki / Operator maszyn:

Oferujemy:

  • praca stacjonarna w Wilkowicach k Leszna.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na maszynach budowlanych, przemysłowych.

3) Mechanik maszyn przemysłowych:

Główne zadania:

  • naprawy bieżące maszyn i urządzeń takich jak wózek widłowy, koparka, ładowarka,
  • utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • realizacja zaplanowanych remontów.

Nasze Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne - wyższe, średnie, lub zasadnicze,
  • wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki,
  • doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowania, systematyczności i motywacji do pacy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę),
  • stałe miejsce pracy - Wilkowice k. Leszna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.