Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Złomowanie pojazdów

510 054 523

  • Wystawiamy zaświadczenia do wydziału komunikacji.
  • Zwrot ubezpieczenia OC
  • Oferujemy wysokie ceny za złomowany pojazd.
  • Wstępna wycena przez telefon.
  • Transport bezpłatny.

Dokumenty potrzebne do zezłomowania pojazdu

1. Dowód rejestracyjny.
2. Karta pojazdu, jeżeli była wydana.
3. Tablice rejestracyjne.
4. Właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela - druk upoważnienia.
5. Pojazd z czytelnymi numerami VIN.

Szybkie zgłoszenie - Szybka odpowiedź

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Złomowanie pojazdów w Lesznie i okolicach

Zużyty, wyeksploatowany pojazd najlepiej jest złomować w przeznaczonym do tego punkcie i dzięki temu zarobić uczciwą kwotę, której jest wart. W ten sposób można zaoszczędzić na wszelkich kosztach, które generował stary samochód i zainwestować w nowy, młodszy model, który będzie tańszy w utrzymaniu i bardziej niezawodny. Ponadto w naszej stacji złomowania pojazdów w okolicy Leszna nie tylko uzyskasz gotówkę za zutylizowane auto, lecz także otrzymasz zwrot ubezpieczenia OC, jeśli masz aktualnie opłaconą polisę.

 

Dlaczego złomować zużyte samochody?

Stare samochody o dużym przebiegu trudno sprzedać – zwłaszcza z zyskiem. Poruszanie się takim pojazdem stwarza potencjalne zagrożenie dla innych użytkowników ruchu. Ponadto sprzedanie takiego auta innemu, być może mniej doświadczonemu i nieświadomemu kierowcy jest tym bardziej nieodpowiedzialne.

Gdy sprzedaż nie wchodzi w grę należy wciąż liczyć się ze stałymi kosztami, jakie generuje taki samochód. Nieustanne naprawy, kosztowna konserwacja, duże spalanie, wysokie składki ubezpieczeniowe którymi obciąża się wiekowe pojazdy. Awaryjność takiego samochodu sprawia, że nie można na nim polegać w codziennych obowiązkach.

Nie ma sensu zamykać takiego samochodu w garażu i zostawiać go z sentymentu. Pamiątka po dziadku, lub nie – remont nie każdego auta jest opłacalny.

 

Dlaczego legalne złomowanie jest tak ważne?

Złomowiska nieposiadające odpowiednich dokumentów i pozwoleń, mogą być zamieszane w różnego rodzaju działalność kryminalną. Na przykład: złomowane pojazdy wciąż zdolne do poruszania się mogą być wykorzystywane do kradzieży paliwa ze stacji benzynowych. Tylko legalnie funkcjonujące złomowiska wystawią dokumenty potrzebne później do wyrejestrowania samochodu i ubiegania się o zwrot nadpłaconego ubezpieczenia. Ponadto niekontrolowane i niepoprawnie składowane na takich złomowiskach niesprawne pojazdy, części i odpady mogą wpłynąć destrukcyjnie na otaczający ekosystem.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.